Kočičky k adopci

001. Andy Nosík

Narození: jaro 2014 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kocourka někdo 20.8.2014 prostčil pod pletivem přes okno do dolního pokoje depozita a ohrozil tím zdraví všech kočiček. Andy je moc milý a přátelský kocourek. Byl již jednou adoptován v roce 2015, ale majitelova stávající starší ...
+

007. Blanka

Narození: léto 2014 Odčervení: ano Očkování: ano Kastrace: ano Blanička se v prosinci 2014 nastěhovala společně se sourozenci do jednoho sklepa v Ostravě. Je to moc milá a mazlivá drobná kočička.
+

010. Cipísek

Narození: léto 2014 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Cipísek se nastěhoval v prosinci 2014 do sklepa rodinného domu v Ostravě.
+

014. Čikita

Čikita Narození : jaro 2013 Kastrace : Ano Očkování : Ano Odčervení : Ano Čikita se dostala do depozita společně se svými dvěma sourozenci. Každý měsíc navštěvuje náš depozit se svým charitativním stánkem ostravské FAUNA TRHY. Nějaká "zodpovědná...
+

016. Dračenka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Dračenka se bohybovala v okolí jedné restaurace společně s koťátkem. Nálezkyně ji odevzala do depozita, kde čeká na nový domov. Dračenka je plašší a potřebovala by spíše volnost u domečku se zahrádkou a přístupem do tepla.
+

032. Máca

Máca Narození : 2011 Kastrace : Ano Očkování : Ano Odčervení : Ano Kočička měla velké štěstí.Majitelka se stěhuje ke svému příteli a ten ji nechce,řekla tedy rodičům,aby ji vyhodili v lese.Přibírali ale cestou známého a ten ji vzal k sobě,jeho...
+

051. Othello

Narození: léto 2014 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Othella a jeho sestřičku někdo v prosinci hodil přes plot na zahradu ve Skřečoni.
+

053. Pepina

Pepina Narození : léto 2013 Kastrace : Ano Očkování : Ano Odčervení : Ano Pepinu dovezli společně  bratříčkem jejich původní majitelé, jejichž kočičkám se narodilo celkem 9 koťátek. 7 z nich nalezli domov. Své kočičky nechali vykastrovat a...
+

057. Pralinka

Pralinka Narození : Jaro 2014 Kastrace : Ano Očkování : Ano Odčervení : Ano Je to mazlivý zlobílek a zlatíčko.  
+

062. Saša

Saša Narození : 2011 Kastrace : Ano Očkování : Ano Odčervení : Ano Odchycen zaměstnankyní ŽDB v areálu firmy z důvodu velkého rizika eliminace, vedení se rozhodlo areál zbavit toulavých zvířat.Sašenka bohužel špatně vidí, ale je to velký...
+

063. Sindy

Sindy Narození : červenec 2008 Kastrace : Ano Očkování : Ano Odčervení : Ano Sindy je trošičku plašší, takže by potřebovala trochu víc trpělivosti a zkušenost v péči a manipulaci s kočkami.Je mazlík, ale při prudkém pohybu se lekne a utíká se...
+

072. Zázvorka Červenáček

Zázvorka Červenáček Narození : Léto 2013 Kastrace : Ano Očkování : Ne Odčervení : Ano Na podzim se objevil se dvěma sourozenci v jedné zahradě, zpočátku plašší,dnes už mazlivý. Domácí jim říkali Zázvorky.  
+

073. Zdeněček

Narození: léto 2014 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Zdeněček se spolu s dalšími pěti kočičkami nastěhoval do sklepa rodinného domu. Majitelé si jednu kočičku nechali a zbytek předali do depozita.
+

074. Zuzanka

Zuzanka byla v dubnu 2014 odebrána Rómům sdružením Mazlíci v nouzi. Byla březí a žila v nevhodných podmínkách. 6.5.2014 porodila v depozitu 4 mourovatá koťátka. Zuzanka je pravá kočičí dáma, klidná, mazlivá a hodná. Narození : Kastrace : Ano Očkování :...
+

082. Bubáček

Narození: léto 2014 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Bubáček je jedno ze čtyř koťátek, které našli lidé ve Všchovicích na své zahradě. Mámu nikde neviděli, proto koťata předali do depozita. Kocourek prodělal panleukopenii, ale již je zdravý a rád by řádil ve svém novém domově.
+

095. Leontýnka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Leontýnku našli 23.4.2015 i se čtyřmi čerstvě narozenými koťátky ve sklepě ve Starém Bohumíně. Všichni byli převezeni do depozita, kde bohužel jedno koťátko uhynulo. 
+

117. Pepík

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Tento kocourek byl společně se třemi sourozenci předán do depozita lidmi, kterým v kurníku ve Starém Bohumíně porodila toulavá kočička. Mámu a jedno kotě si nálezci nechali.
+

120. Lada

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Lada byla převzata z nehodných podmínek kočičího depozita v Petřvaldu. Je to plachá kočička vhodná k domečku s možností přístupu dovnitř.
+

134. Šmudla

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kocourka někdo ještě jako kotě v létě 2015 nechal u domu a odstěhoval se.
+

142. Betty

Narození: 2010 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Tato kočička byla převzata s podvýživou a průjmem z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Chybí jí ocásek, zřejmě z důvodu dřívějšího zranění. Je plašší a potřebuje čas a trpělivost, aby si zvykla na nové prostředí.
+

146. Terezka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Terezka byla v květnu 2015 převzata z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu s průjmem a podvýživou. Je to plašší kočička a hledá si domov u domečku s přístupem dovnitř. 
+

151. Elinka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Elinka byla převzata z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Trpěla průjmem a podvýživou. Nyní je zdravá a čeká na nový domov.
+

160. Adélka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Tato kočička byla nalezena přímo u našeho depozita.
+

163. Olinka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kočičku někdo odložil 3.10.2015 v krabici u depozita.
+

172. Boris

Narození: léto 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kocourek se narodil v našem depozitu kočičce, která byla přijata již březí. Je to mazlivý rošťák.
+

177. Beky

Narození: 2010 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kočička byla převzata z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Trpěla průjmem a podvýživou. Nyní je zdravá a může odejít do nového domova. Beky je plachá a bázlivá - potřebuje čas, aby si na nové prostředí zvykla.
+

178. Bonnie

Narození: 2010 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kočička byla s průjmem a podvýživou odebrána z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Bonnie je plašší a chvíli jí bude trvat, než si na nové prostředí zvykne.
+

179. Brenda

Narození: 2010 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kočička byla s průjmem a podvýživou odebrána z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Brenda je plachá a lidského kontaktu se zatím bojí.
+

199. Méďa

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kocourka lidé našli v listopadu 2015, jak se toulá  v okolí Lidlu v Bohumíně.
+

219. Maty

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Matynka byla nálezci objevena v kanále, společně se svým bráškou Adámkem, který už našel domov.  Měla bohužel zlomenou páteř a od kříže dolů je ochrnuta a bez citu. Je to staré zranění, na RTG je vidět, že už je to...
+

220. Mikeš

Narození: 2.7.2008 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Tento hodný a čistotný kocourek musel odejít do útulku, protože se panička dostala do finanční tísně a musela se odstěhovat na ubytovnu. Dočasně bydlel u příbuzných, ale ti péči o něj nezvládali, nevěnovali se mu a zavírali ho do...
+

231. Marta

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Marta je plašší kočička, která byla v únoru 2016 odchycena spoulu s dalšími nežádoucími kočičkami v Záblatí. Měla být vypuštěná zpět do lokality, ale zůstala v depozitu, kvůli onemocnění oka. Oko bylo nutné bohužel odstranit. 
+

235. Matěj

Narození: ? Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Matýska našli v březnu 2016 v jednom bohumínském sklepě ve velmi špatném stavu. Byl podvyživený, se zánětem očí a ránou na zádech, zřejmě způsobenou člověkem. V depozitu se zotavuje a čeká na nový domov, 
+

237. Lady

Ladynka se objevila ve vchodě jednoho domu v Ostravě. Po dohodě s námi byla dovezena v březnu 2016 do našeho depozita. Při vyšetření byly zjištěny cysty na ledvinách a proto má Lady ledvinovou dietu a musí být chována odděleně od ostatních kočiček. Lady má krásný polodlouhý kožíšek a...
+

238. Kara

Narození: ? Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kočičku zpozorovala nálezkyně v březnu 2016 týden se toulat kolem obchodu v Dolní Lutyni. 
+

241. Líza

Narození: Líza   Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Líza je plachá kočička z odchytu v Záblatí v dubnu 2016. Měla být vypuštěna zpět, ale kvůli problémům se zadními nožičkami zůstává v depozitu a hledá si nový domov.
+

247. Shelly

Narození: jaro 216 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kočička byla jako kotě v květnu 2016 objevena v Kopytově odložená v přepravce u popelnic. Přijata byla s rýmou a zánětem očí.
+

248. Mourek

Narození: jaro 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Předán do útulku jako nalezenec v přepravce u popelnice v Kopytově, společně s dalšími svými malými sourozenci. Převzat do útulku v květnu 2016.  
+

250. Lola

Narození: 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Tato krásně zbarvená kočička se přitoulala na zahradu v Dolní Lutyni.
+

252. Penny

Narození: 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Penny je jedna z kočiček, které nějakou dobu žily  a spaly pod auty na ulici v Ostravě-Porubě. Sousedé vyhrožovali jejich likvidací, proto je hodná paní po domluvě odvezla, kde čekají na nový domov.
+

253. Peggy

Narození: 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Další z kočiček, které nějakou dobu žily  a spaly pod auty na ulici v Ostravě-Porubě. Sousedé vyhrožovali jejich likvidací, proto je hodná paní po domluvě odvezla, kde čekají na nový domov.
+

254. Karolínka

Narození: 3.5.2016 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Karolínka pochází z Ostravského sídliště, kde se narodila plaché kočičce. Protože pro koťátka venku nebylo bezpečno a sousedé vyhrožovali jejich zabitím, domluvili hodní lidé odvoz do útulku. 
+

259. Majka

Narození: ??  dospělá v době příjmu Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Majka byla v květnu 2016 dovezena naší dobrovolnicí, která ji našla ve sklepě i s čerstvě narozenými koťátky.
+

261. Zorrinka

Narození:  OdčerveNarození:  Odčervení: Očkování: Kastrace:Narození:  Odčervení: Očkování: Kastrace:   Narození: květen 2016 Očkování: ne Kastrace: ne Kočička, přijata společně s maminkou, která ji přivedla na svět v chodbě domu.  
+

263. Tim

Narození: květen 2016 Očkování: ne Kastrace: ne Kocourek byl přijat v srpnu 2016 jako koťátku vrhu kočičky, která rodila v chodbě domu.
+

265. Bizizoubek

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kocourek se až do června 2016 toulal na sídlišti. Byl odchycen a převezen do útulku, kde jsme zjistili, že má křivý špičák. Zoubek byl odstraněn a kocourek je v pořádku a čeká na nový domov.
+

270. Toníček

Narození: jaro 2016 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Toníček byl nalezen u popelnice v krabici a předán Měststké policii v Bohumíně. Ta jej dovezla k nám do depozita
+

271. Koblížek

Narození: jaro 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Kocourek, přijat do útulku v červnu 2016, nalezen MP Bohumín v krabici u popelnice
+

273. Ronny

Narození: ? dospělý v době příjmu Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano
+

274. Benny

Narození: ? dospělý v době příjmu Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano  
+

275. Kristy

Narození: jaro 2016 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kristy se společně se svým koťátkem objevila v červnu 2016 u depozita, kde je zřejmě někdo odložil.
+

276. Čumáček

Narození: jaro 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Převzat do útulku v červnu 2016, kdy byl nalezen společně se svou kočičí maminkou přímo u depozita.
+

290. Tomík

Pohlaví: kocour Narození: jaro 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Kocourek nalezený mezi cestou a řekou Olší pod mostem v červnu 2016, na krku měl zelený obojek proti blechám. 
+

296. Mia

Pohlaví: kočka Narození: květen 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Přijatá do útulku v červenci 2017.
+

298. Tarbík

Pohlaví: kocour Narození: léto 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Koťátko bylo "převzato" od malých dětí, které je nabízely, do útulku zaevidován v červenci 2016.
+

299. Prcek

Narození: léto 2016 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne  
+

307. Sebík

Narození:  Kastrace: ne Vakcinace: ne Do útulku přijat v červenci 2016 jako malé kotě, kdy byl nazelen MP Bohumín v žalostném stavu - byl posetý klíšťaty a blechami.
+

314. Lara

Narození: léto 2016 Kastrace: ne Vakcinace: Pohlaví: kočka Předána do útulku v červenci 2016, jako nalezené koťátko vyhozené z auta nedobrými lidmi.
+

317. Briketka

Narození: jaro 2016 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Briketka byla do depozita předána Městskou policií 1.8.2016. Zřejmě utrpěla úraz, špatně chodí a neovládá vyměšování. Briketka je milá a živá kočička, ale musí nosit plínečku a kšandy a musí se denně koupat. 
+

319. Lerry

Narození: léto 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Pohlaví: kocour Předán do útulku v srpnu 2016 jako koťátko, které bylo nazeleno po vyhození zlými lidmi z auta.
+

327. Nancy

Narození: léto 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Pohlaví: kočka Kočička předána do útulku v srpnu 2016, kdy byla odchycena jako koťátko, které běhalo pod auty u hlavní cesty u Kauflandu v Karviné.  
+

335. Leo

Narození: ? dospělý v době příjmu Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Leo byl přijat ve velmi špatném stavu a po hospitalizaci na klinice bylo zjištěny špatné hodnoty ledvin. Je proto na ledvinové dietě.
+

348. Barry

Narození:    Odčervení:   Očkování:   Kastrace: Narození:    Odčervení: ne   Očkování: ne   Kastrace: ne   Kocourek byl předán MP Bohumín, kdy byl nalezen na cestě, pravděpodobně po srážce autem. Následně...
+

350. Tina

Narození: léto 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Pohlaví: kočka Černobílá kočička byla donesena do útulku MP Bohumín (Městskou policí).  
+

355. Miki

Narození: léto 2016 Kastrace: ne Vakcinace: ne Nyní umístěn v dočasné péči, což znamená, že je evidován v útulku, ale opečováván v domácí péči pro klidnější zotavování se, růst a socializaci. Miki byl nalezen v útlém věku v Ostravě na ulici.
+