Kočičky k adopci

Webnode

1. Andy Nosík

Narození: jaro 2014 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kocourka někdo 20.8.2014 prostčil pod pletivem přes okno do dolního pokoje depozita a ohrozil tím zdraví všech kočiček. Andy je moc milý a přátelský kocourek. Byl již jednou adoptován v roce 2015, ale majitelova stávající starší ...
+

10. Cipísek

Narození: léto 2014 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Cipísek se nastěhoval v prosinci 2014 do sklepa rodinného domu v Ostravě.
+

117. Pepík

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Tento kocourek byl společně se třemi sourozenci předán do depozita lidmi, kterým v kurníku ve Starém Bohumíně porodila toulavá kočička. Mámu a jedno kotě si nálezci nechali.
+

120. Lada

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Lada byla převzata z nehodných podmínek kočičího depozita v Petřvaldu. Je to plachá kočička vhodná k domečku s možností přístupu dovnitř.
+

127. Jasněnka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Tato kočička byla převzata z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu s těžkým průjmem a podvýživou. Nyní je přeléčená a čeká na nový domov. Jasněnka je milá kočička, vděčná za každé pohlazení.
+

134. Šmudla

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kocourka někdo ještě jako kotě v létě 2015 nechal u domu a odstěhoval se.
+

14. Čikita

Čikita Narození : jaro 2013 Kastrace : Ano Očkování : Ano Odčervení : Ano Čikita se dostala do depozita společně se svými dvěma sourozenci. Každý měsíc navštěvuje náš depozit se svým charitativním stánkem ostravské FAUNA TRHY. Nějaká "zodpovědná...
+

142. Betty

Narození: 2010 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Tato kočička byla převzata s podvýživou a průjmem z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Chybí jí ocásek, zřejmě z důvodu dřívějšího zranění. Je plašší a potřebuje čas a trpělivost, aby si zvykla na nové prostředí.
+

146. Terezka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Terezka byla v květnu 2015 převzata z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu s průjmem a podvýživou. Je to plašší kočička a hledá si domov u domečku s přístupem dovnitř. 
+

151. Elinka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Elinka byla převzata z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Trpěla průjmem a podvýživou. Nyní je zdravá a čeká na nový domov.
+

159. Whisky

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Tato krásná želvovinová kočička byla v srpnu 2015 nalezena na cestě v Bohumíně.
+

16. Dračenka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Dračenka se bohybovala v okolí jedné restaurace společně s koťátkem. Nálezkyně ji odevzala do depozita, kde čeká na nový domov. Dračenka je plašší a potřebovala by spíše volnost u domečku se zahrádkou a přístupem do tepla.
+

160. Adélka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Tato kočička byla nalezena přímo u našeho depozita. 
+

161. Kačenka

Narození: léto 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kočička byla 6.10.2015 nalezena u našeho depozita.
+

163. Olinka

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kočičku někdo odložil 3.10.2015 v krabici u depozita.
+

167. Popelka

Narození: léto 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Popelku někdo nechal v říjnu 2015 v papírové krabici před depozitem. Je to mazlivá kočička a pěkná rošťanda.
+

172. Boris

Narození: léto 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kocourek se narodil v našem depozitu kočičce, která byla přijata již březí. Je to mazlivý rošťák.
+

177. Beky

Narození: 2010 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kočička byla převzata z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Trpěla průjmem a podvýživou. Nyní je zdravá a může odejít do nového domova. Beky je plachá a bázlivá - potřebuje čas, aby si na nové prostředí zvykla.
+

178. Bonnie

Narození: 2010 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kočička byla s průjmem a podvýživou odebrána z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Bonnie je plašší a chvíli jí bude trvat, než si na nové prostředí zvykne.
+

179. Brenda

Narození: 2010 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Kočička byla s průjmem a podvýživou odebrána z nevhodných podmínek depozita v Petřvaldu. Brenda je plachá a lidského kontaktu se zatím bojí.
+

199. Méďa

Narození: 2013 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kocourka lidé našli v listopadu 2015, jak se toulá  v okolí Lidlu v Bohumíně.
+

214. Miluška

Narození: ? Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kočička byla v listopadu sražená autem ve Starém Bohumíně. Měla rozbitou tlamičku a nos, utrženou bránici a zlomenou pánev. Podstoupila operaci a úspěšně se v depozitu zotavuje. 
+

216. Péťa

Narození: léto 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Péťa se v prosinci 2015 toulal na ulici v Bohumíně. Nálezci ho předali do depozita.
+

219. Maty

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Matynka byla nálezci objevena v kanále, společně se svým bráškou Adámkem, který už našel domov.  Měla bohužel zlomenou páteř a od kříže dolů je ochrnuta a bez citu. Je to staré zranění, na RTG je vidět, že už je to...
+

220. Mikeš

Narození: 2.7.2008 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Tento hodný a čistotný kocourek musel odejít do útulku, protože se panička dostala do finanční tísně a musela se odstěhovat na ubytovnu. Dočasně bydlel u příbuzných, ale ti péči o něj nezvládali, nevěnovali se mu a zavírali ho do...
+

221. Pavlík

Narození: léto 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Pavlík nám byl předán s rozsáhlým kožním svrabem přes veterinární kliniku AB vet. Byl v žalostném stavu, ale díky obětavé péči veterinářů i dobrovolníků, kteří jej ošetřovali, a vůli žít, se Pavlík krásně uzdravil a stal se...
+

231. Marta

Narození: jaro 2015 Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ano Marta je plašší kočička, která byla v únoru 2016 odchycena spoulu s dalšími nežádoucími kočičkami v Záblatí. Měla být vypuštěná zpět do lokality, ale zůstala v depozitu, kvůli onemocnění oka. Oko bylo nutné bohužel odstranit. 
+

235. Matěj

Narození: ? Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Matýska našli v březnu 2016 v jednom bohumínském sklepě ve velmi špatném stavu. Byl podvyživený, se zánětem očí a ránou na zádech, zřejmě způsobenou člověkem. V depozitu se zotavuje a čeká na nový domov, 
+

237. Lady

Ladynka se objevila ve vchodě jednoho domu v Ostravě. Po dohodě s námi byla dovezena v březnu 2016 do našeho depozita. Při vyšetření byly zjištěny cysty na ledvinách a proto má Lady ledvinovou dietu a musí být chována odděleně od ostatních kočiček. Lady má krásný polodlouhý kožíšek a...
+

238. Kara

Narození: ? Odčervení: ano Očkování: ne Kastrace: ne Kočičku zpozorovala nálezkyně v březnu 2016 týden se toulat kolem obchodu v Dolní Lutyni. 
+
počítadlo.abz.cz
Webnode

Kočky Bohumín

+420 739 880 626 kockybohumin@seznam.cz najdete nás také na facebooku - viz Kontakt