Pokud jste na stránkách noví, dozvíte se zde, co je Depozitum pro kočky paní Kocurové v Bohumíně, které kočičky můžete adoptovat, případně jak můžete pomoci finančně či materiálně. Pro ostatní zde máme novinky z našeho depozita o stavu nových přírůstků, marodů a kočiček, které našly nový domov. Kéž by těch posledních bylo co nejvíce!

Potvrzení o daru pro rok 2017

 

E-maily si uschováváme a po novém roce začneme potvrzení vydávat. Potřebujeme k tomu jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště a datum narození nebo rodné číslo. U firmy název, adresu sídla a IČO. Pro snadnější a rychlejší dohledání číslo účtu, ze kterého byl dar poslán nebo scan příjmového dokladu. Dopište, prosím,  zda stačí scan potvrzení zaslat e-mailem nebo chcete originál poslat poštou.

Děkujeme, že jste nám umožnili pomáhat. I díky vám se nám k dnešnímu dni povedlo najít domov už 132 kočičkám! MOCKRÁT DĚKUJEME!

Novinky

Podpořte nás svým nákupem v oblíbeném eshopu a neplaťte ani korunu navíc

www.givt.cz

Je to úžasný vynález! Na stránkách www.givt.cz vyberte svůj oblíbený eshop a vyberte komu chcete přispět - Kočky Bohumín. Z vašeho nákupu půjde automaticky dané procento (uvedeno pod ikonou vybraného eshopu) jako dar vybrané neziskové organizaci, tedy nám. Peníze dostaneme jednou kvartálně,...
+

Stáhněte si aplikaci GIVT!

Tato aplikace vám na vašem PC napoví, kdy můžete svým nákupem pomoci a že daný eshop podporuje GIVT. Jeden klik myší a máte nainstalováno. Aplikace je bezpečná, nezpomaluje počítač a neobsahuje reklamy. Doporučujeme! ¨ givt.cz/aplikace  
+

Anketa

Kde jste se poprvé doslechli o našem depozitu?

na webu 149 31%
na facebooku 106 22%
od známých 84 18%
jinde 29 6%

Celkový počet hlasů: 474

počítadlo.abz.cz